Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan

Grup Hepsi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
HazaL~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
1 2
HazaL~
3 4

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/02/09 Mesaj Sayısı : 78 Nerden : Turkey

Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları Vide
MesajKonu: Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları EmptyCuma Şub. 20, 2009 10:08 pm

Hepsi Grubunun güzeli Eren, geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşı Erman Burmalı ile beraber Uludağ’da tatil yaptı. Çifti çok ilginç bir şekilde yan yana getiren magazin programı Türk Life çiftle önce ayrı ayrı röportaj yaptı.

Genç oyuncu 2 yıldır Eren’le düzeyli bir illişki yaşadığını , Şu an içinde iyi vakit geçirdiklerini, doyasıya tatil yaptıklarını söylüyor.

Daha sonra muhabir Erman Burmalı’ya Gülçin’in gruptan aşık olarak ayrıldığını Eren için de bu tür birşeyin söz konusu olup olmayacağını soruyor. Erman ise Eren’in yaptığı işe sonuna kadar saygı duyduğunu, böyle birşeyin olmayacağını açıklıyor.

Ardından Erman Burmalı’nın arkasında başka bir röportaj veren Eren sevgilisiyle beraber görünmek istememesi üzerine muhabirler küçük bir manevra ile bunu başarıyorlar ve Eren’e de Erman Burmalı’ya sordukları soruyu yöneltiyorlar. Eren ise Grubun dağılmadığını içlerinden birinin özel sebeplerden dolayı ayrıldığını, Hepsi grubunun tam gaz devam ettiğini vurguluyor.

Sevgilisiyle beraber röportaj vermenin şaşkınlığını üzerinden atamayan Eren’e tuzak bir soru soruluyor. Muhabir sevip sevmediğini soruyor Eren ise bu soruya “Çok seviyorum” cevabını veriyor. Ardından olay anlaşılınca Eren durumu şu şekilde toparlıyor ; ” Ben grubu seviyor musunuz anladım.” Erman ise bunun üzerine “Ben de çok seviyorum grubu” şeklinde cevap veriyor.

Son olarak da Eren’e sevgilisinin en sevdiği huyunu soruyor bu soruya da ” Dürüstlük ve doğallık en önemli iki şey” yanıtıyla röportajı sonlandırıp kayak yapmaya gidiyorlar.
єяєηкαтy*~
Moderatör
Moderatör
1 2
єяєηкαтy*~
3 4

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 19/02/09 Mesaj Sayısı : 238 Nerden :

MesajKonu: Geri: Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 1:40 pm

teşekkürler..
Luthien.
Hepsi Hayranı
1 2
Luthien.
3 4

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 19/02/09 Mesaj Sayısı : 79 Nerden : Yerin Dibinden

MesajKonu: Geri: Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 8:59 pm

teşekkürler

Türk Life Eren-Erman Röportajı Detayları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası